Sociální sítě:

O mně

NĚCO MÁLO ZE ŽIVOTA

Antonín Ulman

Od dětství jsem se zajímal o technologie a budoucnost. Ke tvorbě webových stránek jsem se dostal prvně na střední škole a nijak zvlášť mě to neoslovilo. Vysoká škola mi ukázala, čemu bych se mohl věnovat. Pravé rozhodnutí přišlo až po jejím dodělání. Zastávám totiž názor, že pro to aby člověk něco dokázal vysokou školu nepotřebuje, byť jsem ji sám dokončil.

Zprvu jsem se zajímal spíše jen o grafiku, ale postupem času jsem vše propojil do jednoho celku a zvládnu tak dodat hotový produkt od vizitek až po webovou prezentaci.

Spolupráce se mnou? Dáva to smysl.

Jsem freelancer, ne žádný korp

Budete komunikovat s člověkem, který má Váš projekt na starost. Nejsem továrna na kopie, snažím se vždy do svého projektu otisknout přednosti, za které sám osobně ručím. Každy projekt je jiný a proto by měl být sám o sobě jedinečný.

Léta zkušeností mluví za vše

Již dlouhodobě se věnuji grafice a webovým projektům, proto se mnou neprohrajete.

Nebuďte svázaní

Nebuďte svázaní nesmyslnými smlouvami o udržitelnosti a přitom Vaše webová prezentace bude, jak z doby kamenné. Je čas na změnu dát Vaší prezentace ve virtuálním prostředí nový dech a kreativitu, která prodává.

Jednorázová platba za web?

Rozjíždíte podnikání a nemáte po ruce 30 a více tisíc na nové webové stránky? Nevadí, mám pro Vás řešení paušálních poplatků, kdy se nemusíte o nic starat, pokud chcete být viděni ve virtuální prostředí.

Spolupráce s dalšími partnery

Hodně projektů zvládnu sám, tím si ohlídám výslednou kvalitu. Nicméně v případě nutnosti se mám na koho obrátit.

Dejte nám vědět

Chcete se na něco zeptat?

Dnešní doba nám dává možnosti, jak společně
pracovat i na dlouhé vzdálenosti.