Sociální sítě:

OSTATNÍ SLUŽBY

01

GRAFIKA & DESIGN

Rádi byste tištěnou nebo online grafiku, ať už k webu nebo bez něj. I toto děláme. Návrh a realizace loga v křivkách, firemní identita, politická kampaň, svatební grafika? Zvládneme i dle Vaší současné webové prezentace.

Ceny za grafiku se pohybují individuálně dle druhu, rozsahu, náročnosti a odbornosti práce v souvislosti s délkou a pravidelností spolupráce. Standardně si účtujeme od 750 do 2000,- za hodinu dle produktu. U některých produktů máme nastevnou pevnou cenu za zpracování, proto se nám můžete první ozvat s Vaší nezávaznou poptávkou. Budeme se těšit!

02

Foto & video prezentace

Nevěnujeme se úplně všemu, protože zastáváme víru v tom, že pokud chcete dělat něco dobře, specializujete se na pár věcí. Nechceme být 100%, ba naopak 110% v naší práci. Proto i naše sekce grafiky, foto a video prezentace jsou často spojené s tvorbou webové prezentace. Propojujeme tedy všechny naše činnosti v jednu, proto i můžete zároveň ušetřit na komplexním produktu, než když pořizujete každou věc od různých lidí.

Ceny za foto a video jsou hodně individuální a spíše si necháme zaplatit za konečný produkt fixní cenou. Hodinová cena je totiž v tomto případě hodně těžká vypočítat.

Chcete něco navíc?

ČEKÁ VÁS SVATBA A NEVÍTE SI RADY S GRAFIKOU? NEBO CHCETE JEN NĚKOMU UDĚLAT RADOST NEVŠEDNÍM DÁRKEM?

Pokud by Vás něco zaujalo, tak se stavte podívat na naše
dceřiné webové stránky, kde se dozvíte více.

Dejte nám vědět

Chcete se na něco zeptat?

Dnešní doba nám dává možnosti, jak společně
pracovat i na dlouhé vzdálenosti.